Elektricky výškově stavitelný stůl Hobis Motion 120 cm, se základním ovládáním (MS 2 1200)

Do 1 týdne v rámci Prahy a Středočeského kraje.
Do ostatních lokalit do 2 týdnu.

Elektricky stavitelný stůl Hobis Motion 120x80cm s variabilní výškou 71 až 120cm. Nevyhovuje Vám dlouhodobé sezení? Tak se ke stolu občas postavte! Výškově stavitelné elektrické stoly jsou moderním hitem. A oprávněně. Ideální výšku psacího stolu si nastavíte elektricky a pak můžete u práce střídavě sedět i stát a zapomenout na bolesti zad, ramen či loktů.

Více informací

Parametry

Šířka 120 cm
Výška 70.5-120.5 cm
Hloubka 80 cm

Více informací

Pracovní deska elektricky výškově stavitelných stolů Hobis Motion a Hobis Motion Ergo má tloušťku 25 mm a je vybavena 2 mm ABS hranou, která stoly pomáhá chránit před poškozením. Deska má ergonomické vykrojení pro ideální polohu těla při práci např. u počítače. O kabely od PC či stolní lampy se postará praktická průchodka, která kabely jednoduše svede pod desku, kde si s nimi poradí chytře zkonstruované držáky. Budete tak mít jistotu, že se kabely nezapletou a nebudou vám překážet při práci. Konstrukce stolů splňuje vysoké nároky na kvalitu a ergonomii (ČSN EN 527–1) a odpovídají tak normám ČSN EN 527–2 a ČSN 910001.

Podnož  tvoří teleskopické nohy ze dvou ( zdvih 705-1205mm) nebo tří ( 605-1295mm) dílů. Další část tvoří kabeloý kanál s elektromotorem, řídící jednotkou a převodovými tyčemi. Stoly Hobis Motion a Hobis Motion Ergo jsou neobyčejně stabilní a dobře se ovládají. Vybírat můžete mezi stoly s ergonomickým a obdélníkovým  tvarováním pracovní desky a se standardním elektrickým ovládáním nebo ovladačem s pamětí.

Montáž. Aby se zásilka dostala bezpečně až do vaší kanceláře, dodáváme stoly demontované v několika samostatných, bezpečně zabalených balících. Součástí každého balení je také přehledný návod. Za přijatelnou cenu vám zajistíme i montáž stolů Hobis Motion.

Příslušenství