DOPRAVA NÁBYTKU ZDARMA

Náklady na dopravu naším zákazníkům neúčtujeme.

Výjimku tvoří objednávky do 1500,-Kč, které jsou zpoplatněny částkou 200,-Kč. Jedná se zpravidla o drobné zboží nebo doplňky. Dopravné takového sortimentu činí prodej ztrátovým, a proto jsme museli přistoupit k tomuto logickému kroku. Dopravu realizujeme vlastními vozy vždy, když je ke zboží objednána i jeho montáž. V ostatních případech je na rozhodnutí dispečera, zda zboží zahrne do rozvozového plánu, nebo využije služeb externího dopravce.

V případě bezbariérového vstupu vám bude nábytek doručen za první uzamykatelné dveře ve vchodu do budovy či bytu.

V případě požadavku vynést nábytek do patra nás informujte předem - jedná se o zpoplatněnou službu.

O zvoleném způsobu dopravy naše klienty dopředu informujeme, a pokud to situace umožňuje, snažíme se jejich požadavkům vždy vyhovět.

 

OSOBNÍ ODBĚR NÁBYTKU

Osobní odběr je možný pouze po předchozí telefonické domluvě na tel.č. 608 844 338, protože výdejní místo není totožné se skladovým.

Adresa výdejního místa je: Fialková 1337, 286 01 Čáslav.

 

PŘEVZETÍ ZBOŽÍ

Zboží před převzetím od dopravce důkladně zkontrolujte. V případě, že obal jeví známky poškození, zásilku nepřebírejte a sepište s dopravcem reklamační zápis. Zásilka bude doručena zpět na naši adresu a obratem vám zašleme novou.

Pokud zjistíte, že je nábytek poškozen, má vady nebo je nekompletní až po rozbalení, neprodleně nás o tom informujte. Nejlépe emailem, se soupisem vad a jejich fotografiemi.