Kromě široké nabídky již hotových kancelářských stolů, skříní nebo kuchyněk nabízíme zhotovení zakázkového nábytku do kanceláře, bytu či ordinace.

 

Potřebujete reprezentativní recepci v neobvyklém rozměru a velikosti?
Máte specifické požadavky na vybavení vaší ordinace nebo pracovny a potřebujete přesně rozvrženou sestavu policových a dvéřových skříněk podle vašich potřeb či pracovní stůl přesně na míru?
Ozvěte se nám!

 

Obraťte se na nás i v případě, že poptáváte nábytek na míru do bytu nebo rodinného domu: vestavěné skříně do chodby, kuchyňskou sestavu či postel do ložnice.
Díky našim dlouholetým zkušenostem s konstrukcí nábytku a díky prověřeným materiálům, které odolávají i vyšší provozní zátěži pracovního prostředí, získá vaše domácnost kvalitní výbavu.

 

Podle vašich představ vytvoříme vizualizaci řešení a po odsouhlasení návrhu nábytek na míru vyrobíme a na místě sestavíme.

 

Předností nábytku zhotoveného na zakázku je, že přesně odpovídá představám zadavatele a lépe využívá prostor, ve kterém je situován.
Nejpádnějším důvodem pro volbu zakázkového nábytku je široký výběr dekorů, který umožňuje barevné sladění nábytku s okolním prostorem.
Kontaktujte nás rádi vám zašleme vzorník.