Kancelářské skříně

Porovnejte která typová řada skříní Hobis vám vyhovuje lépe. Hobis Strong  má masivnější vzhled a vyšší nosnost polic. Ekonomickou variantou je Hobis Direkt. Oba typy skříní se vyrábí ve třech výškových modulech a svojí variabilitou pomáhají vytvořit pracovní prostor podle představ uživatele. Velký vliv na to, jaký estetický dojem bude skříňová ...

Porovnejte která typová řada skříní Hobis vám vyhovuje lépe. Hobis Strong  má masivnější vzhled a vyšší nosnost polic. Ekonomickou variantou je Hobis Direkt. Oba typy skříní se vyrábí ve třech výškových modulech a svojí variabilitou pomáhají vytvořit pracovní prostor podle představ uživatele. Velký vliv na to, jaký estetický dojem bude skříňová sestava mít, jsou dveře. Vyberte si plné dveře v barvě skříňového korpusu nebo prosklené dveře v dřevěném rámu nebo bez něho.. Z důvodů prostorových nebo estetických je možnost zvolit dveře shrnovací.  Pro náročné nabízíme dveře z matného skla v hliníkovém rámu

Veškeré komponenty kancelářských skříní Hobis pochází z Evropské unie od renomovaných výrobců Egger a Blum. Skříně mají robustní, pevnou konstrukci s vysokou nosností a prakticky neomezenou životností. Proti mechanickému poškození jsou na frekventovaných místech 2mm silné ABS hrany. 

Zobrazit

Kancelářské skříně Počet produktů: 7

Podkategorie

 • STRONG

  Kancelářské skříně modelové řady Hobis Strong jsou vyráběny ve třech výškových  modulech :  192, 111,5 a 76,8cm. Šířka skříní je 80 nebo 40cm a hloubka  všech modelů je 40cm.

  Korpus.  Hlavní předností skříní Hobis Strong je pevná a robustní konstrukce. Půda i dno mají tloušťku 25 mm a na přední straně disponují 2 mm ABS hranou, díky níž se nemusíte bát mechanického poškození. Ostatní viditelné hrany korpusu jsou chráněny ABS hranou o tloušťce 1 mm. Boky korpusů mají tloušťku 18mm, záda potom 8 mm. Ta jsou navíc oboustranně pohledová, takže je můžete použít jako prostorový dělící prvek. Odolné materiály a kvalitní kování pocházející výhradně z Evropské unie, důmyslná konstrukce a přesná výroba zajišťuje absolutní pevnost skříní Strong.

  Police jsou chráněny 2mm silnou ABS hranou,  jsou stavitelné a zabezpečené proti náhodnému vysunutí.  Vyrobené  jsou z 25mm silné dřevotřísky,která jim dává  luxusní nosnost  80kg.  

  Dveře. Zapuštěním dveří mezi půdu a dno korpusu je docíleno účelného a zároveň vizuálně atraktivního řešení. Ke skříním Hobis Strong můžete vybírat plné i prosklené dveře. Plné dveře jsou vybaveny 2 mm ABS hranou, a vy se tak nemusíte bát jakéhokoliv poškození. Pokud si vyberete dveře prosklené, pak záleží jen na vás, zda budou z čirého nebo mléčného skla. Toužíte po ještě originálnějším řešení? Pro vás je určena nabídka mléčných skel vložených do efektních hliníkových rámů. Všechny dveře skříní Hobis Strong jsou osazeny kvalitním kováním a panty Blum s doživotní zárukou. Tiché a plynulé zavírání zajišťují tlumiče a tlumící čočky. V naší nabídce také naleznete roletové skříně, u nichž oceníte efektní vzhled a spolehlivý mechanismus otevírání.

  Sokly a rektifikace. Najdete v sekci doplňky skříní.  Je třeba je objednat samostatně, protože nejsou součástí dodávky. Skříně  Hobis Strong doporučujeme vybavit rektifikací  nebo sokly, které umožní dokonalé výškové vyrovnání skříní Strong na nerovné podlaze. Na výběr jsou plastové rektifikace o výšce 3 a 5 cm, sokly o výšce 5 cm, nebo designové kovové nohy o výšce 5 cm.

  Montáž.Široká paleta 95 prvků řady Hobis Strong vám nabízí mnoho způsobů uspořádání, a vy tak máte možnost přizpůsobit si úložné prostory přesně podle svých potřeb a požadavků. Aby se zásilka dostala bezpečně až do vaší kanceláře, dodáváme skříně demontované v několika samostatných, bezpečně zabalených balících. Součástí každého balení je také přehledný návod. Za přijatelnou cenu vám zajistíme i montáž skříní Hobis Strong.

 • DRIVE

  Kancelářské skříně modelové řady Hobis Drive jsou vyráběny ve třech výškových  modulech :  185, 111 a 74cm. Šířka skříní je 80 nebo 40cm a hloubka  40cm, s dveřmi  42cm.

  Korpus skříní Hobis Drive je zhotovený z 18mm silné laminované dřevotřísky. Záda jsou z 3mm silné  HDF desky, která je pohledová z obou stran a umožňuje postavit skříň do prostoru jako dělící prvek. Police jsou stavitelné, z 18mm silné dřevotřísky, s nosností 20kg, která vyhovuje běžnému kancelářskému provozu. Při větším zatížení doporučujeme zvolit skříně Hobis Strong, kde je nosnost jedné police 80kg.

  Dveře skříní Hobis Drive jsou chráněny 2 mm hranou ABS a osazené kvalitním kováním, na které výrobce poskytuje doživotní záruku. Kromě plných a prosklených dveří vám nabízíme i skříně s roletovým systémem. Odolné materiály a kvalitní kování pocházející výhradně z Evropské unie, důmyslná konstrukce a přesná výroba jsou zárukou vysoké kvality skříní Hobis Drive.

  Sokly a rektifikace najdete v sekci doplňky skříní.  Je třeba je objednat samostatně, protože nejsou součástí dodávky. Skříně Hobis Drive doporučujeme vybavit soklem, případně  rektifikací  3 nebo 5cm vysokou, která  vyrovná  nerovnosti podlahy. Všechny skříně tak budou v jedné výšce a pohyb dveří,  které jsou těsně nad podlahou není ničím omezován.

  Montáž. Široká paleta 45 prvků řady Hobis Drive vám nabízí mnoho způsobů uspořádání, a vy tak máte možnost přizpůsobit si úložné prostory přesně podle svých potřeb a požadavků. Aby se zásilka dostala bezpečně až do vaší kanceláře, dodáváme skříně demontované v několika samostatných, bezpečně zabalených balících. Součástí každého balení je také přehledný návod. Za přijatelnou cenu nabízíme i montáž skříní Hobis Drive.

Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek
Zobrazeno 1 – 7 z 7 položek