Sedací nábytek

Vyberte si z naší široké nabídky sedacího nábytku! Kvalitní zpracování a moderní tvary máme v každé kategorii a cenové hladině. Většina židlí má nadstandardní záruku  a rychlé dodání.   

Máme kancelářské židle nejvhodnější pro vaše bolavá záda i kancelářská křesla na 24 hodinovou směnu. Židle jednací a konferenční ,  židle bytové, barové a kavár...

Vyberte si z naší široké nabídky sedacího nábytku! Kvalitní zpracování a moderní tvary máme v každé kategorii a cenové hladině. Většina židlí má nadstandardní záruku  a rychlé dodání.   

Máme kancelářské židle nejvhodnější pro vaše bolavá záda i kancelářská křesla na 24 hodinovou směnu. Židle jednací a konferenční ,  židle bytové, barové a kavárenské, relaxační sedačky a křesla, lavice do čekáren a židle do provozů. Pro dotvoření interiéru vaší kanceláře, pracovny či jednací nebo konferenční místnosti do nejmenšího detailu máme velký výběr potahových látek a doplňků.

Nepodceňujte při výběru kancelářských, jednacích a konferenčních židlí jejich kvalitu! V ergonomické židli se vám bude pohodlněji sedět a nebudete tak rychle unaveni. To jak se cítíte vy a ostatní pak ovlivňuje pracovní výkon a úspěch obchodního jednání.

Zobrazit

Sedací nábytek V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

 • Kancelářské židle

  Kancelářské židle mají svoje pevné místo ve vybavení každé kanceláře. Zpravidla jsou pojízdné a výškově stavitelné. Uživatelský komfort je závislý na jejich výbavě. Židli si vybírejte podle množství času, který na ni budete trávit. Potřebujete židli k občasné práci za stolem? Najdete ji v sekci  ekonomické židle a dostanete kvalitu za rozumnou cenu.

  Sedíte za kancelářským stolem denně, většinu pracovní doby? Chtějte židli ve které nebudete unaveni. Hledejte ergonomické židle. Patříte k těm, co investují do svého zdraví a víte, že tělo se vám odvděčí svým výkonem a kondicí? V oddělení ergonomické židle si vyberete z bohaté nabídky.

  Do speciálního pracovního prostředí si vybírejte židle antistatické. 

 • Kancelářská křesla

  Kancelářská křesla jsou svoji konstrukcí robustnější než židle a v jejich vybavenosti jsou značné rozdíly. Pokud potřebujete jednoduché křeslo vybírejte v oddělení křesla ekonomická.  

  Máte na sezení a design vyšší nároky? Chcete kancelářské křeslo odpovídající  vašemu postavení? Vyberte si je v křesla manažerská.

  Pokud budete v křesle trávit noc a den bez přestávky, potřebujete kancelářské křeslo té nejvyšší kvality a nároků na pohodlí. Objednejte si ho v křesla pro 24h provoz. 

 • Jednací a konferenční...

  Židle v této kategorii jsou určeny pro návštěvy, obchodní jednání, porady a školení.

   

  Velmi pohodlné a reprezentativní sezení do vaši kanceláře vybírejte v oddělení jednací židle. Kvalitní a bohaté čalounění, robustní konstrukce s lyžinovým rámem umožňující houpání se postará o neformální atmosféru při vašem jednání.

   

  Vyberte si z naší široké nabídky Konferenčních židlí.  Židle mají střídmější čalounění a jsou skladnější. Konstrukce dovoluje lepší manipulaci a je možné je stohovat.

   

  Přejete si do vaší kanceláře něco nevšedního, originálního? Vyberte si v sekci židle designové.

 • Relaxační sedačky a...

  Potřebujete luxusní sofa pro komerční nebo bytové prostory?  Celočalouněné křeslo s variabilním uspořádáním? Sedací pytel pro dospělé jako neformální styl nebo pro své nejmenší do dětského pokoje? Vše zmíněné najdete v relaxační sedačky a křesla.

 • Židle pracovní a do...

  Vyberte si z naší nabídky židle pracovní a do provozů s určením do výrobních, chemických a strojírenských provozů. Máme pro vás židle pro obsluhy strojů nebo montážních linek čalouněné omyvatelnými materiály nebo měkčeným polyuretanem.

 • Židle bytové, barové a...

  Jednoduché a pohodlné sezení pro odpočinkovou místnost nebo kuchyňku. Nevšední tvary které zaujmou čalouněním, tvarem sedáku nebo podnožím pro originální interiéry. Čalouněné nebo v ušlechtilém plastu. ´Takové židle hledejte v oddělení  židle bytové, barové a kavárenské.

 • Lavice do čekáren

  Aby vaše čekárna nebo veřejné prostory vypadaly upraveně objednejte si lavice do čekáren.  Lavice pro dva až pět osob dodáváme v čalouněném provedení, se sedákem a opěrákem v bukové překližce nebo ušlechtilém plastu. Samostatný sedák a opěrák může být nahrazen překližkovou skořepinou. Sedák lze nahradit stolkem. 

 • Příslušenství - židle...

  Vybírejte z příslušenství pro židle a křesla stavitelné područky pro židle, pojezdová kolečka na tvrdou podlahu a koberce, synchronní a asynchronní mechaniky, židlové písty a opěrné kruhy pro nohy,hliníkové a plastové kříže a doplňky k židlím jako opěrky hlavové a pod nohy, spojníky židlí Turus, židlová ramínka, bederní polštáře a antistatický spray.

 • Zdravotní židle