Kancelářský nábytek

Vybírejte z nejkvalitnějšího vybavení pro kanceláře, jednací a konferenční místnosti v České republice pocházejícího z dílny společnosti Hobis.

 

Na výrobu kancelářských skříní, kuchyněk, pracovních stolů i sedacího konferenčního nábytku používá ty nejlepší materiály pocházející ze zemí Evropské Unie. Díky kvalitnímu zpracování i odolnosti použi...

Vybírejte z nejkvalitnějšího vybavení pro kanceláře, jednací a konferenční místnosti v České republice pocházejícího z dílny společnosti Hobis.

 

Na výrobu kancelářských skříní, kuchyněk, pracovních stolů i sedacího konferenčního nábytku používá ty nejlepší materiály pocházející ze zemí Evropské Unie. Díky kvalitnímu zpracování i odolnosti použitých materiálů výrobce poskytuje na celý sortiment nadstandardní pětiletou záruku.  

 

Celý sortiment nábytku Hobis má elegantní design, který mu dává atraktivní nadčasový vzhled po celou dobu jeho životnosti. Jeho špičkovou kvalitu potvrzují certifikáty státních zkušeben.

 

Certifikát Ekologicky šetrný výrobek reprezentuje i náš přístup k životnímu prostředí: nakoupíte-li nové vybavení u nás, postaráme se rádi o ekologickou likvidaci vašeho původního nábytku.

Zobrazit

Kancelářský nábytek V této kategorii není žádné zboží.

Podkategorie

 • Kancelářské stoly

  Hledáte psací stůl pro svého syna, pracovní stůl pro sebe nebo počítačové stoly pro své zaměstnance? Sháníte velký oválný jednací stůl? Vybírejte a nakupujte u nás - stoly vám nejen dovezeme, ale za malý poplatek i smontujeme.

   

  Najdete u nás jak klasické rovné psací stoly ve tvaru obdélníku nebo čtverce, tak i pracovní stoly různých tvarů, včetně ergonomických. Kancelářské stoly nabízíme v 8 barevných provedeních, 7 modelových řadách a různých velikostech.

   

  Samozřejmostí je nabídka barevně a typově kompatibilních stolových doplňků jako jsou přídavné stoly a nadstavby, stolové paravany nebo skříňky ke stolům.

 • Výškově stavitelné stoly

  Vyberte si z výškově stavitelných elektrických stolů Hobis Motion a Hobis Motion Ergo,které jsou nejlepší volbou pro ty, kterým dlouhodobé sezení za klasickým psacím stolem činí potíže nebo takovému stavu chtějí předejít. Za psacím stolem trávíme stále více času a ze sezení se stává civilizační choroba, kterou trpí i mladí lidé.  Novým trendem v oblasti pracovní ergonomie je kombinovat práci vsedě  a ve stoje. Pro takovýto způsob práce jsou výškově stavitelné elektrické stoly Hobis Motion a Hobis Motion Ergo primárně určeny. Zdvihací mechanismus stolu umožňuje nastavení optimální výšky a tím podstatně snižuje riziko přetížení páteře. Do paměti stolu Hobis Motion a Hobis Motion Ergo můžete uložit čtyři výškové úrovně. Myslete na svoje zdraví ještě předtím , než vás opustí.

 • Kuchyně

  Potřebujete si uvařit kávu, připravit malé občerstvení, mít po ruce lednici? Zdržuje vás neustálé odbíhání?  Vyřešte problém s kuchyňkou, jednou provždy! Objednejte si Soliterní kuchyňku. Má elegantní design v odstínech jako stoly a skříně, takže může stát i v kanceláři. Stahovací roleta se postará, aby bylo vždy uklizeno. Objednejte si Soliterní kuchyňku s vybavením, které vám bude vyhovovat.

  Vybavte si místnost pro odpočinek vašich zaměstnanců  kuchyňskými moduly z naší nabídky. Nebo si u nás objednejte jeho návrh.

 • Kancelářské skříně

  Porovnejte která typová řada skříní Hobis vám vyhovuje lépe. Hobis Strong  má masivnější vzhled a vyšší nosnost polic. Ekonomickou variantou je Hobis Direkt. Oba typy skříní se vyrábí ve třech výškových modulech a svojí variabilitou pomáhají vytvořit pracovní prostor podle představ uživatele. Velký vliv na to, jaký estetický dojem bude skříňová sestava mít, jsou dveře. Vyberte si plné dveře v barvě skříňového korpusu nebo prosklené dveře v dřevěném rámu nebo bez něho.. Z důvodů prostorových nebo estetických je možnost zvolit dveře shrnovací.  Pro náročné nabízíme dveře z matného skla v hliníkovém rámu

  Veškeré komponenty kancelářských skříní Hobis pochází z Evropské unie od renomovaných výrobců Egger a Blum. Skříně mají robustní, pevnou konstrukci s vysokou nosností a prakticky neomezenou životností. Proti mechanickému poškození jsou na frekventovaných místech 2mm silné ABS hrany. 

 • Kancelářské kontejnery

  Nenechávejte drobné předměty aby vám překáželi na stole a zabíraly místo! Objednejte si kancelářský kontejner kam je uložíte. Všechny kontejnery mají horní zásuvku se stavitelnými dělícími přepážkami pro ukládání psacích potřeb.

  Standardním bezpečnostním prvkem kontejnerů je centrální zamykání zásuvek a integrovaný systém Stop-control, který brání otevření všech zásuvek najednou a následnému převržení kontejneru. Kontejnery mají takové rozměry, aby je bylo možno bez problému umístit pod psací stůl. Nebo si můžete vybrat kontejner s výškou kancelářského stolu a rozšířit si pracovní plochu jeho umístěním vedle. V naší nabídce máme osm typů kontejnerů ze kterých si jistě vyberete.

 • Kovový nábytek

  Vedete ještě nějakou evidenci v papírové podobě? Tak na jejich úschovu potřebujete kartotéky pro závěsné pořadače. V oddělení kovového nábytku si vyberete tu správnou velikost.

  Potřebujete kovovou šatní nebo univerzální skříň?  Najdete je v sekci  kovového nábytku

 • Manažerský nábytek
 • Paravány AKUSTIK