Stůl jednací oblouk 120cm Hobis Gate (GP 1200 1)

Do 1 týdne v rámci Prahy a Středočeského kraje.
Do ostatních lokalit do 2 týdnu.

Hobis Gate, přídavný stůl, pracovní deska 25mm s hranou ABS 2mm, podnož z plných desek s výškovou rektifikací

Více informací

Parametry

Šířka 120 cm
Výška 75.5 cm
Hloubka 80 cm

Více informací

Pracovní deska stolů Hobis Gate má tloušťku 25 mm a je vybavena 2 mm ABS hranou, která stoly pomáhá chránit před poškozením. O kabely od PC či stolní lampy se postarají  praktické průchodky, které kabely jednoduše svedou pod desku, kde si s nimi poradí chytře zkonstruované držáky. Budete tak mít jistotu, že se kabely nezapletou a nebudou vám překážet při práci. Konstrukce stolů Hobis Gate splňuje vysoké nároky na kvalitu a ergonomii.

Podnoží. Pokud máte rádi své soukromí, jistě oceníte, že boky i příčka stolů Hobis Gate jsou vyrobeny z plných desek. Ty jsou silné 18 mm a jejich odolnost zajišťují 2 mm ABS hrany na vnější i vnitřní straně. Nohy jsou osazeny výškově stavitelnou rektifikací, což vám v případě nerovnosti podlahy umožňuje dorovnat si stůl až o 1,5 cm. Vaše pracovní plocha tak bude vždy dokonale rovná. Stabilitu stolů Hobis Gate zajišťuje příčka, tzv. trnož, která spojuje obě nohy stolu. Trnož je vyrobena z plné, 18 mm silné desky.

Montáž. Řada Hobis Gate nabízí celkem 106 prvků, které díky jednoduchému spojovacímu systému můžete různě kombinovat. Stolovou sestavu si tak můžete poskládat přesně podle své potřeby, a navíc ji lze kdykoliv jednoduše doplnit o další prvky. Spojovací systém je totiž automaticky součástí každého prvku. Efektivitu dopravy do vaší kanceláře zajišťují dodávky jednotlivých dílů stolu, které jsou bezpečně zabaleny. Součástí každého balení je také přehledný návod. Za přijatelnou cenu vám zajistíme i montáž stolů Hobis Gate.

Příslušenství