Stůl jednací oblouk 120cm, Hobis Cross (CP 1200 1)

Do 1 týdne v rámci Prahy a Středočeského kraje.
Do ostatních lokalit do 2 týdnu.

Přídavný stůl Hobis Cross má rozměry 120x75,5x80. Stolová deska má tvar obdélníku se zaoblením a před poškozením je chráněna ABS hranou. Lze  ho umístit nejenom ke zdi či stolu, ale může stát i jako solitér. Hobis Cross mají celokovovou stavitelnou podnož a nadčasový design.

Více informací

Parametry

Šířka 120 cm
Výška 75.5 cm
Hloubka 80 cm

Více informací

Pracovní deska stolů Hobis Cross má tloušťku 25 mm a je vybavena 2 mm ABS hranou, která stoly pomáhá chránit před poškozením. O kabely od PC či stolní lampy se postará praktická průchodka, která kabely jednoduše svede pod desku, kde si s nimi poradí chytře zkonstruované držáky. Budete tak mít jistotu, že se kabely nezapletou a nebudou vám překážet při práci. Konstrukce stolů Hobis Cross splňuje vysoké nároky na kvalitu a ergonomii (ČSN EN 527–1) a odpovídají tak normám ČSN EN 527–2, ČSN EN 527–3, ČSN 910001 a ČSN 910100.

Podnož stolů Hobis Cross má moderní a funkční kovové nohy. Kabely vašeho počítače a další elektroniky, svedené pod pracovní desku, chytře ukryje plastový kryt nohy, kterým lze kabely vést až k podlaze. Samozřejmostí je systém rektifikace, který v případě nerovné podlahy umožňuje výškové dorovnání stolu až o 1,5 cm. Vaše pracovní plocha tak bude vždy dokonale rovná. Nohy stolů Hobis Cross propojuje 18 mm tlustá laminovaná dřevotřísková deska, která zajišťuje stabilitu stolů. Na výběr máte tři designově odlišné typy nohou ve dvou barvách – černé a šedé. Plastová výplň je v barvě antracitu.

Montáž. Řada Hobis Cross nabízí celkem 62 prvků, které díky jednoduchému spojovacímu systému můžete různě kombinovat. Stolovou sestavu si tak můžete poskládat přesně podle své potřeby, a navíc ji lze kdykoliv jednoduše doplnit o další prvky. Spojovací systém je totiž automaticky součástí každého prvku. Aby se zásilka dostala bezpečně až do vaší kanceláře, dodáváme stoly demontované v několika samostatných, bezpečně zabalených balících. Součástí každého balení je také přehledný návod. Za výhodnou cenu vám zajistíme i montáž stolů Hobis Cross.

Příslušenství

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také:

  • Stůl pracovní rovný 180cm, Hobis Cross (CS 1800)

    Kancelářský stůl s obdélníkovou pracovní deskou...