Kancelářský stůl Hobis UNI rovný 80cm (US 800)

Do 1 týdne v rámci Prahy a Středočeského kraje.
Do ostatních lokalit do 2 týdnu.

Kancelářský stůl Hobis UNI se čtvercovou pracovní deskou 80x75,5x80. Vybavujete kanceláře pro větší množství pracovníků? Pak právě pro vás jsou stoly řady UNI. Skvěle se hodí do velkých prostor, protože se dají vzájemně spojovat a řetězit a maximálně efektivně tak využijete prostor kanceláře. Oceníte i bytelnou pracovní desku stolu s tloušťkou 25 mm. Výhodou stolů je jejich jednoduchá montáž.

Více informací

Parametry

Šířka 80 cm
Výška 75.5 cm
Hloubka 80 cm

Více informací

Pracovní deska stolů Hobis UNI má tloušťku 25 mm a je vybavena 2 mm ABS hranou, která stoly pomáhá chránit před poškozením. O kabely od PC či stolní lampy se postará praktická průchodka, která kabely jednoduše svede pod desku, kde si s nimi poradí chytře zkonstruované držáky. Budete tak mít jistotu, že se kabely nezapletou a nebudou vám překážet při práci. Konstrukce stolů Hobis UNI splňuje vysoké nároky na kvalitu a ergonomii (ČSN EN 527–1) a odpovídají tak normám ČSN EN 527–2, ČSN EN 527–3, ČSN 910001 a ČSN 910100.

Podnož. Základem Stolů Hobis UNI je pevná samonosná podnož ze čtyřhranných profilů. Nohy jsou osazeny výškovou rektifikací.V nabídce stolů UNI jsou také tzv. zdvojené podnože, kdy jedna podnož tvoří základ pro dvě pracovní místa. Možnost velkorysého rozšíření pracovní plochy nabízí tzv. řetězení. To je boční napojení stolů,při kterém vznikne pracoviště ve tvaru L. Možnost připojení řetězících stolů mají stoly US (USD,UJ)600 a 1800.

Montáž. Řada Hobis UNI nabízí celkem 24 prvků, které lze díky jednoduché konstrukci rychle sestavit. Aby se zásilka dostala bezpečně až do vaší kanceláře, dodáváme stoly demontované v několika samostatných, bezpečně zabalených balících. Součástí každého balení je také přehledný návod. Za přijatelnou cenu vám zajistíme i montáž stolů Hobis UNI.

Příslušenství