Kontejner 2 zásuvky podél 60cm (K 22 ZSC P)

Do 1 týdne v rámci Prahy a Středočeského kraje.
Do ostatních lokalit do 2 týdnu.

Hobis K 22 ZSC je kontejner s pojezdovými kolečky, výškou 60, šířkou 40 a hloubkou 60 cm. Kontejner má horní zásuvku se stavitelnými dělícími přepážkami pro ukládání psacích potřeb. Spodní zásuvka slouží pro závěsné desky. Současně je vybaven centrálním zamykáním zásuvek a systémem Stop-control, který brání otevření obou zásuvek najednou a tedy i převržení kontejneru nebo skřípnutí ruky.

Více informací

Parametry

Šířka 40 cm
Výška 60 cm
Hloubka 60 cm

Více informací

Korpus. Základním materiálem korpusů kontejnerů Hobis je kvalitní laminovaná dřevotřísková deska o tloušťce 18 mm. Pro zajištění dlouhé životnosti, je pro horní díl korpusu použita deska o tloušťce 25 mm. Kvalitní ochranou proti poškození je také 2 mm ABS hrana na horním i spodním dílu korpusu.

Zásuvky kontejnerů Hobis jsou z plastu, který je snadno omyvatelný a vhodný pro jednoduchou údržbu. Čela zásuvek jsou vytvořena z kvalitní dřevotřískové desky o tloušťce 18 mm a jsou také vybavena odolnou 2 mm ABS hranou, která garantuje dostatečnou ochranu proti mechanickému i dynamickému poškození. Většina kontejnerů má zámky s centrálním zamykáním (mimo ekonomických variant K 23 a K 23 80). Stačí zamknout jednu zásuvku a současně tak uzamknete i všechny ostatní. Usazením kontejneru na sokl dorovnáme jeho výšku na úroveň stolu, a tím zvětšíme pracovní plochu stolové sestavy. Díky integrovanému systému STOP-CONTROL v uzamykacím mechanismu (mimo ekonomických variant K 23 a K 23 80) se nemusíte bát převrhnutí kontejneru nebo případného skřípnutí rukou. Systém zaručí, že při otevření jedné zásuvky se ostatní zásuvky automaticky zablokují. Praktickou součástí vrchní zásuvky je přehledný organizér a prostorové dělící příčky, které lze dokoupit i samostatně.