Sestava levá 180cm (PE 1800 H L)

HOB AA6024

Do 1 týdne v rámci Prahy a Středočeského kraje.
Do ostatních lokalit do 2 týdnu.

Hobis Proxy, psací stůl ergonomického tvaru se skříňkou,  pracovní deska 25mm s hranou ABS 2mm, kabelové průchodky na obou stranách stolu, podnož je kombinace kovu a laminované dřevotřísky s výškovou rektifikací

Více informací

Parametry

Šířka 180 cm
Výška 75.5 cm
Hloubka 200 cm

Více informací

Pracovní deska stolů Hobis Proxy má tloušťku 25 mm a je vybavena 2 mm ABS hranou, která stoly pomáhá chránit před poškozením. O kabely od PC či stolní lampy se postará praktická průchodka, která kabely jednoduše svede pod desku, kde si s nimi poradí chytře zkonstruované držáky. Budete tak mít jistotu, že se kabely nezapletou a nebudou vám překážet při práci. Konstrukce stolů Hobis Proxy splňuje vysoké nároky na kvalitu a ergonomii (ČSN EN 527–1) a odpovídají tak normám ČSN EN 527–2, ČSN EN 527–3, ČSN 910001 a ČSN 910100.

Podnož je kombinace kovu a laminované dřevotřísky která dodává stolům řady Hobis Proxy neotřelý designový vzhled. Pevnost podnože zajišťuje 18 mm silná příčka, která propojuje nohy stolu. Ty jsou vyrobeny v kombinaci kovového profilu a 25 mm silné desky, olepené 2 mm hranou ABS. Nohy stolů Hobis Proxy jsou osazeny systémem rektifikace, který v případě nerovné podlahy umožňuje výškové dorovnání stolu až o 1,5 cm. Vaše pracovní plocha tak bude vždy dokonale rovná. Na výběr máte dvě barvy kovů – černou a šedou. Laminovaná dřevotříska je ve všech dezénech Hobis.

Montáž. Řada Hobis Proxy nabízí celkem 61 prvků, které díky jednoduchému spojovacímu systému můžete různě kombinovat. Stolovou sestavu si tak můžete poskládat přesně podle své potřeby, a navíc ji lze kdykoliv jednoduše doplnit o další prvky. Spojovací systém je totiž automaticky součástí každého prvku. Efektivitu dopravy do vaší kanceláře zajišťují dodávky jednotlivých dílů stolu, které jsou bezpečně zabaleny. Součástí každého balení je také přehledný návod. Za přijatelnou cenu vám zajistíme i montáž stolů Hobis Proxy.